Teslimat Bilgileri

TESLİMAT BİLGİLERİ
Kargo Süresi : 
Ürünler sipariş vermeniz ile birlikte ürün 2 -3 iş günü içinde kargoya verilir.  Şirketimiz Yurtiçi  Kargo’yu kullanmaktadır.  
Türkiye’nin her yerine 1-3 iş günü içinde ürününüz ulaşır.


Hasarlı Kargolar: Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise, yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı 
hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile ürünü / ürünleri faturalar ve  sorununuzu anlatan not ile birlikte, aynı kargo görevlisi 
ile geri ödemeli olarak gönderici adresine göndermenizi rica ederiz.
Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

* Almış olduğunuz ürününüzün ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren  otuz (30) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile, imalattan kaynaklanan defolu ürünleri belirli bir zaman aralığı olmaksızın  iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturasının tüm nüshaları ile birlikte iade ediniz.

* Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra  kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

* Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

* Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vs. durumları tespit ettiği  hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve  bedelini iade etmeyecektir.

www.lambax.com‘dan verilen siparişler kargoya teslim edilmeden önce müşteri tarafından iptal edilebilir. İptal isteklerinizi  lambax.com@gmail.com adresine bildirebilirsiniz.