Site Kullanım Koşulları

SİTE KULLANIM KOŞULLARI
Üyelerimize daha güvenli bir internet ortamı sağlamak her zaman birinci öncelikli konumuz olacaktır. Bundan dolayı,  üyelerimizin kendilerini rahat hissetmeleri ve güvenli bir şekilde site içi işlemlerini yaparken şüphe duymamaları için bazı gizlilik  hakları sağladık. Üyelerimizin, sahip oldukları bu haklar, aşağıda sıralanmıştır:
1. Elektronik posta adresiniz başta olmak üzere bize verdiğiniz iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara  dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
2. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında diğer üyelere ve firmalara açılmayacaktır.  Bu bilgiler  sadece sitemizin kendi bünyesinde oluşturulan müşteri profilini belirlemek amacıyla kullanılacaktır.
3. Üyelik formunu doldururken sizden istenen kişisel ve iletişim bilgilerinizden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi  inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak  veya işaretlemek zorunda değilsiniz. Zorunlu olanlar  *  (?)  işareti ile belirtilmiştir. 
4. Üye girişi yaparak girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin  sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bundan dolayı kullanıcı adını ve şifrenizi hiç kimse ile  paylaşmamanız gerekmektedir.
5. Üyelikle ilgili işlemler ve sipariş kayıtları güvenlik sertifikalı alanda yapılmaktadır. Kredi kartı işlemleri 128 bit şifrelenmiş  güvenli alanda yapılmaktadır. 
Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.